მთავარი საიტის რუქა კონტაქტი
რეგისტრაცია

მენიუ

სიახლეების კალენდარი

გამოკითხვა

მოგწონთ თუ არა ვებ გვერდის დიზაიანი?



ბანერები

  • vet.emis.ge
  • mes.gov.ge
  • cisco
  • naec.ge

სტატისტიკა

თანამშრომლები

 

ადმინისტრაცია

1. ირაკლი ავალიანი- დირექტორი

2.ანა ცუცქირიძე-დირექტორის მოადგილე

3.დარეჯან ლოსაბერიძე-ხარისხის მენეჯერი

4.ფატმან ჯიქიძე-კარიერისა და პროფორიენტაციის მენეჯერი

5.დავით ხელიძე-სასწავლო პროცესისა და სასწავლო პრაქტიკის მენეჯერი

6.მურმან კობახიძე-ფინანსური მენეჯერი

7.ნინო დარასელია-საწარმოო პრაქტიკის მენეჯერი

8.ნინო ბაკურაძე-საზოგადოებასთან ურთიერთობის მენეჯერი

9.გიგა ფახურიძე- შესყიდვების სპეციალისტი

10.იზა ქემოკლიძე-რეესტრის წარმოების სპეციალისტი

11.თამარა დვალი- მთავარი ბუღალტერი

12. ბერიკა უშვერიძე-მატერიალური რესურსების უზრუნველყოფის სპეციალისტი

13.მაია გოგიძე-საქმის მწარმოებელი

14.ნონა კაჭარავა- ადამიანური რესურსების მენეჯერი

15.ლელა ჩხაბერიძე-იურისტი

16.იაზონ დანელია-ქსელის ადმინისტრატორი

17.ლალი ღამბარაშვილი-ხარისხის მართვის სპეციალისტი

18.ბიბლიოთეკარი-ლამარა ჯინჯიხაძე

19. რუსუდან ხაბულიანი- ლოჯისტიკის ოპერატორი



ტექნიკური პერსონალი

1. იური ნემსწვერიძე- შრომის დაცვისა და ტექნიკური უსაფრთხოების მენეჯერი

2.ვახტანგი გაბუნია- მძღოლი

3.მირზა ონიანი- სპორტის ინსტრუქტორი

4.მარინა ჯანაშია- მედდა

5.ქეთევან გოგბერაშვილი-დამლაგებელი

6.დალი ბაბუხადია-დამლაგებელი

7.ინდირა ხუბლავა-დამლაგებელი

8.იზა ხურციძე-დამლაგებელი

9.ჯულიეტა კვარაცხელია-დამლაგებელი

10.ჯონი მუსერიძე-დამხმარე პერსონალი

11.ტარიელი ხაჩიძე-დარაჯი

12.ნიკოლოზ ქართველიშვილი-დარაჯი

13.კუბლაშვილი შაქრო -დამხმარე პერსონალი


მასწავლებლები

1.მაგული კაპანაძე

2.ისიდორე კაჭახიძე

3.თამთა კობახიძე

4.დავით მესხი

5.იური მესხორაძე

6.მთვარისა მინდელი

7.ვარლამი მინდელი

8.იურა ნემსწვერიძე

9.ჯონდო ნოსელიძე

10.გიორგი ოსაძე

11.ზაზა პაპიძე

12.ზეინაბი ჟვანია

13.მაგდანა როხვაძე

14.ნარგიზა სვანიძე

15.გაიანე ტუკვაძე

16.მარინე ფურცხვანიძე

17.გიორგი ფურცხვანიძე

18.ვიტალი აფრიდონიძე

19.ლელა ახვლედიანი

20.ჯემალი ბოკუჩავა

21.მაია გაგუა

22.ფრიდონი გოგიაშვილი

23.ნელი დოლიძე

24.ბადრი ზამბახიძე

25.რუსუდან ზაქარიაძე

26.მარინე იობაშვილი

27.მაგული კაპანაძე

28.თამთა კობახიძე

29.ფიქრია ქლიბაძე

30.გენადი ქუთათელაძე

31.ლალი ღამბარაშვილი

32.გოგა შალამბერიძე

33.დავით ცაგარეიშვილი

34.ფიქრია ცნობილაძე

35.თამარი ძნელაძე

36.ეთერი ჭარბაძე

37.ავთანდილ ხაჭაპურიძე

38.ამირან ხაჩიძე

39.ნუგზარი ხუჯაძე

40.ბადრი ჯანელიძე

41.თამარი მანაგაძე

42.მურმან კობახიძე

43.ნონა კაჭარავა

44.ნინო ბაკურაძე

45.ლელა კამლაძე

46.დალი ბაბუხადია

47.ინდირა ხუბლავა

48.დავით ხელიძე

49.იზა ქემოკლიძე

50.ნინო დარასელია

51.იაზონ დანელია

52.რამაზ მაისაშვილი

53.მაია გოგიძე

54.მანანა გვიშიანი

55.ნათია ზირაქაძე

 

სტუდენტთა საერთო საცხოვრებელი

1.გივი მანჯგალაძე-სტუდენტთა პანსიონის ადმინისტრატორი

2.ნონა ნადიბაიძე-სტუდენტთა პანსიონის დამლაგებელი

3.ნაილი ტყეშელაშვილი-სტუდენტთა პანსიონის მორიგე

4.იზა მეტრეველი-სტუდენტთა პანსიონის მორიგე

5.მალვინა მანჯგალაძე-სტუდენტთა პანსიონის მორიგე

6.ნანი ქუთათელაძე-სტუდენტთა პანსიონის მორიგე

7.გივი მჭედლიძე-სტუდენტთა პანსიონის დარაჯი

8.გივი ბაბუნაშვილი-სტუდენტთა პანსიონის დამხმარე პერსონალი

9.ვარლამი მინდელი-ადმინისტრატორი

10.მაკა გაბუნია-დამლაგებელი

11.მედდა- ნათია ზირაქაძე


ბაღდათი


1.შორენა ჩუბინიძე-ბაღდათის ფილიალის კოორდინატორი

2. მარიამ ენდელაძე-მასწავლებელი

3.ნესტორ ზირაქაძე-მასწავლებელი

4.ნესტანი გაბუნია-მასწავლებელი

5.მაკა ვენჯელაშვილი-მასწავლებელი

6.ირმა გაბუნია-მასწავლებელი

7.ავთანდილ ლომინაძე-მასწავლებელი

8.დარეჯან გოგოძე-მასწავლებელი

9.ნიკოლოზ ფურცელაძე-მასწავლებელი

10.მაია მესხიშვილი-მასწავლებელი

11.დავით კიკნაველიძე-მასწავლებელი

12.გია ბუხულეიშვილი-მასწავლებელი

13.მამუკა ჭელიძე-მასწავლებელი

14.სოსო ვეფხვაძე-მასწავლებელი

15.ლაზარე კვირიკაშვილი-მასწავლებელი

16.ფატმან ჟორჟოლიანი-მასწავლებელი

17.ბეჟან ბუაძე-მასწავლებელი

18.დარეჯან ცაგარეიშვილი-მასწავლებელი

19.მაია ორმოცაძე-მედდა

20.მარინა გვალია-დამლაგებელი

21.ნინო შალამბერიძე-დამლაგებელი

22.პავლე ენდელაძე-დამხმარე პერსონალი

23.კონსტანტინე მაშანეიშვილი-დარაჯი

24.ავთანდილ მაშანეიშვილი-დარაჯი

25.ალექსანდრე ჭელიძე-დარაჯი

26.ვახტანგ ჩუბინიძე-მასწავლებელი


შტატგარეშე თანამშრომლები


1.თინათინ ლოსაბერიძე- პროგრამების კოორდინატორი

2.მანანა გვიშიანი-ინკლუზიური პროფესიული განათლების სპეციალისტი

3.თამარი მანაგაძე-ინკლუზიური განათლების სპეციალისტი

4.მაია კვარაცხელია-სპეციალური საგანმანათლებლო საჭიროების მქონე პირთა ასისტენტი

5.არჩილი სვანიძე-ტექნიკური ზედამხედველი(შტატგარეშე)

6.დავითულიანი დავითი-ჟესტური ენის თარჯიმანი

7.ასათიანი მარინა-ჟესტური ენის თარჯიმანი

8.ქართველიშვილი ნათია-სპეციალური ასისტენტი

9.შალამბერიძე გოგა-სამრეწველო ინოვაციური ლაბორატორიის კოორდინატორი



 

 

 

 

 

ss ip p ro e s i u i k o " i e r ია"            

 

 

gva r i

s ax l i

T anamde o

SeniSvna

1

losaberiZe

TinaTini

direqtori

 

2

cucqiriZe

ana

direqtoris moadgile

 

3

dvali

Tamara

mTavari buRalteri

 

4

jiqiZe

fatmani

karieris/prof.or.menejeri

 

5

losaberiZe

darejani

xarisxis/uz. Mmenejeri

 

6

uSveriZe

berika

m/resursebis menejeri

 

7

gogiZe

maia

s AQIM mwa r m e e i  

 

8

 

მთავარი  ::  სტრუქტურა  ::  ჩვენს შესახებ  ::  სიახლეები  ::  პროგრამები  ::  კონტაქტი